Sledovatel

SL

Саміт НАТО у Вашингтоні: Зеленський назвав ключові питання, що будуть обговорюватися

post-title

Одним з головних питань саміту буде стане підтримка України, заявив Зеленський

Під час саміту НАТО, який розпочинається сьогодні у Вашингтоні, серед основних питань буде збільшення кількості засобів ППО, винищувачів F-16 та додаткові гарантії безпеки для України. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

Саміт НАТО у Вашингтоні: Зеленський назвав ключові питання, що будуть обговорюватися

Володимир Зеленський (фото з відкритих джерел)

"Ми боремося за більшу кількість ППО для України. Я впевнений, що це буде. Ми боремося за більше літаків, зокрема F-16. Ми наполегливо працюємо над тим, щоб ці винищувачі були надані. Ми також боремося за додаткові гарантії безпеки для України, що включають зброю, фінанси та політичну підтримку. Ми наполягаємо на рішучих діях з боку Америки та Європи, які зміцнять наших воїнів", – наголосив президент.

Зеленський підкреслив, що Україна робить усе можливе, щоб російський терор зазнав поразки.

"Це потрібно не лише нашій державі – це необхідно всім нашим партнерам і кожному народу", – додав він.

Крім того, Зеленський висловив подяку лідерам країн та всім, хто вчора і сьогодні засудив російський терор.

"Ми цінуємо вашу підтримку, друзі! Ми підтримуємо постійний зв’язок з партнерами, щоб ніхто не мовчав. Щоб усі засуджували російські дії. І дуже важливо, щоб усі діяли. Щоб були прийняті саме ті рішення, які повернуть безпеку. Зокрема, рішення тут, у Вашингтоні, на саміті НАТО", – підкреслив президент України.

Нагадаймо, що "Коментарі" писали про те, що Макрон відверто розповів, хто виступає проти членства України в НАТО. Президент Франції Еммануель Макрон напередодні саміту НАТО у Вашингтоні, присвяченого 75-річчю організації, заявив, що Сполучені Штати Америки та Німеччина є головними противниками вступу України до НАТО.

Wiki