Sledovatel

SL

Дональд Трамп почав продавати спеціальний варіант Біблії

Читать на русском

Дональд Трамп почав продавати спеціальний варіант Біблії

Дональд Трамп почав продавати спеціальний варіант Біблії

У вірусному ролику Трамп помилився з назвою однієї з книг Біблії: замість "Другого послання до Коринфян" у нього вийшло "два коринфянина". На прохання процитувати улюблений біблійний вірш він відповів, що це дуже особисте.

Дональд Трамп почав продавати спеціальний варіант Біблії. Після чого стала вірусною добірка відеороликів різних років, у яких кандидат у президенти США говорить про Біблію і, серед іншого, туманно відповідає на прохання процитувати якийсь улюблений вірш. Відео у соцмережі X оприлюднив американський журналіст Рон Філіпковський.

Since Trump є нове selling Bible, він є монтажем кліпів Trump, що веде його власне і широке знання про Bibli. pic.twitter.com/VKXQdT5wLA

— Ron Filipkowski (@RonFilipkowski) 26 березня 2024

Трамп закликає своїх прихильників купувати варіант Біблії God Bless the USA Bible за $59.99. Назва взята з пісні кантрі-виконавця Лі Грінвуда.

На сайті, де можна купити книгу, повідомляється , що це традиційний переклад "Біблії короля Якова" у зручному для читання дизайні.

"Цю Біблію з великим шрифтом можна взяти до церкви, для вивчення, на роботу, у подорож тощо" — йдеться на сайті.

До екземпляра книги додається: рукописний приспів до пісні Лі Грінвуда "Боже, благослови США", Конституція США, Білль про права, Декларація Незалежності та Клятва вірності прапору США.

Дональд Трамп із Біблією queiqxeiudiqerant

Трамп, який, зважаючи на все, стане номінантом на президентську посаду від Республіканської партії у 2024 році, спробує заручитися підтримкою електорату серед євангельських християн.

"Усім американцям потрібна вдома Біблія, а в мене їх багато. Це моя улюблена книга, — говорить він у рекламному ролику на Truth Social. — Я з гордістю закликаю вас обзавестися такою Біблією. Зробимо Америку, що знову молиться [make America pray again]".

У вірусному ролику є кадр, коли Трамп помилився під назвою однієї з книг Біблії. Замість "Другого послання до Коринфян" у нього вийшло "два коринфяни".

До речі, 2016 року після цього конфузу Трамп пояснив , що винен Тоні Пенкінс — політик та пастор зі штату Луїзіана.

"Тоні Перкінс написав це мені. Він взагалі-то написав 2, написав номер 2 Коринфянина. Я сказав те, що і Тоні, Тоні повинен знати краще, ніж будь-хто інший", — пояснив Трам.

Помилка розсмішила аудиторію, перед якою він виступав. Після бурхливої реакції присутніх він сказав, що його мама-шотландка теж сказала б "два коринфянина".

В оприлюдненому відео також є кадр із інтерв’ю 2015 року, під час якого Трампа попросили привести цитату з Біблії, а він пояснив, що не хотів би цього робити, бо для нього це дуже особисте питання.

У ролику є ще відрізок зі словами, що "перечитував Біблію кілька разів".

"Мені не подобається ця аналогія, але, як і з хорошим фільмом, чудовим, приголомшливим фільмом. Ви подивіться його раз і подивіться 20 разів, і щоразу він вам подобатиметься більше", — сказав він.

У 2015 році в The Washington Times також з’явилася замітка про те, що "Дональду Трампу подобається вірш Біблії, якого насправді немає".

Через три тижні після того, як Трампа попросили процитувати улюблений біблійний вірш, у нього нарешті з’явилася відповідь, йшлося в публікації Дженні Джонсон. Йому подобається той розділ, де "в Книзі Приповістей говориться про заздрість".

"Приповісті, глава "ніколи не йди на поводу заздрості", — сказав він в інтерв’ю "The Brody File" Christian Broadcasting Network.

"Неясно, чи цінує Трамп цю цитату тому, що йому особисто доводилося боротися із заздрістю або з заздрістю інших", — зазначила авторка.

Wiki