Sledovatel

SL

Зеленський у Чернівцях зустрівся з делегацією Світового конгресу українців

Керівник СКУ Павло Ґрод (на фото) представив президентові України проєкти організації, серед них Unite With Ukraine – для допомоги українським захисникам, що зібрав близько 60 мільйонів доларів

Делегація Світового конгресу українців (СКУ) на чолі з очільником організації Павлом Ґродом 12 квітня в Чернівцях провела зустріч із президентом України Володимиром Зеленським. Ця розмова передує саміту СКУ в Бухаресті.

«Наша зустріч – це дуже важливий сигнал для громад наших партнерів. Це важливий сигнал підтримки для українців, які щоденно боронять нашу державу, а також для цивільних людей», – сказав президент.

За повідомленням сайту Зеленського, глава держави наголосив на важливості активної роботи Світового конгресу українців з урядами, парламентами та громадами іноземних країн, щоб забезпечувати міжнародну підтримку України. Зеленський також відзначив, що Світовий конгрес українців підтримує освітні програми для українських дітей.

Як повідомляє Світовий конгрес українців, головною темою зустрічі стала підтримка «формули миру», ініційованої Зеленським, а також вступу України до НАТО та Європейського союзу.

«Ми всі горді бути українцями. А сьогодні українці стали на першому місці як найхоробріший народ в усьому світі», – зазначив Павло Ґрод.

Керівник СКУ представив президентові України проєкти організації – Unite With Ukraine для допомоги українським захисникам, що зібрав близько 60 мільйонів доларів, а також Energize Ukraine – ініціативу СКУ для підтримки та відновлення української енергосистеми.

Саміт Світового конгресу українців відбувається в столиці Румунії Бухаресті з 12 до 15 квітня, його учасниками є понад 200 очільників та представників українських громад із 55 країн та пʼяти континентів світу.

Форум

Wiki