Sledovatel

SL

В ОП відповіли на заяви РФ про те, що сліди теракту у "Крокусі" ведуть в Україну

Читать на русском

В ОП відповіли на заяви РФ про те, що сліди теракту у

В ОП відповіли на заяви РФ про те, що сліди теракту у "Крокусі" ведуть в Україну

За словами радника глави Офісу президента України Михайла Подоляка, тандем Путін/Патрушев є вкрай токсичним і абсолютно відірваним від реальності, тому з ними неможливо домовитися.

Радник президента України Михайло Подоляк різко відповів на заяву секретаря Ради безпеки Російської Федерації Миколи Патрушева про нібито "слід українських спецслужб" у теракті в концертному залі "Крокус Сіті Холл" у Підмосков’ї. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

Ти знаєш, де буде теракт. Ти знаєш, коли він буде. Ти отримуєш конкретні дані про можливий теракт. Ти бачиш арешти в різних країнах членів однієї глобальної терористичної мережі. сліді (на цей раз — Патрушев). Щоб що? — заявив Подоляк.

подоляк queiqxeihuiquqant

подоляк

Він запропонував кілька варіантів відповіді:

  1. Щоб не звітувати власної наляканої аудиторії про неспроможність агентурної та контртерористичної компоненти у роботі своїх силових органів…
  2. Щоб підкреслити свою інтелектуальну та логічну недієздатність на будь-який (майбутній) "юридичний випадок"...
  3. Щоб продовжити продавати на внутрішньому ринку безумовну психопатологію під назвою "антиукраїнська істерика", яка, у свою чергу, має виправдати маніфестні кровожерливі наміри…
  4. Щоб примітивно замаскувати власну терористичну сутність та терористичний тип ведення війни.

Подоляк зазначив, що кожна з відповідей призводить до неминучого усвідомлення того, що тандем Путін/Патрушев "вкрай токсичний і абсолютно відірваний від реальності".

"І даремно тішити себе ілюзією, що з ним можна розмовляти та домовлятися", — резюмував Подоляк.

Слова Подоляка слідують після заяви Патрушева про те, що сліди теракту в "Крокусі" ведуть "до українських спецслужб".

"Нам намагаються нав’язати, що терористичний акт був здійснений не київським режимом, а прихильниками радикальної ісламської ідеології, можливо, членами афганської філії ІДІЛ. Однак набагато важливіше оперативно встановити, хто є замовником і спонсором цього жахливого злочину", — повідомив секретар Ради безпеки РФ.

Wiki