Sledovatel

SL

"Зроблено в Україні": У Сумах відкрили перший регіональний офіс

post-title
свириденко

У Сумах відкрили перший офіс ініціативи "Зроблено в Україні" для підтримки мікро- та малого бізнесу.

Як повідомили у Міністерстві економіки, у таких офісах підприємці зможуть отримати консультації щодо умов участі в урядових програмах в межах політики "Зроблено в Україні".

На відкритті сумського офісу була присутня міністерка економіки Юлія Свириденко.

"Ми розуміємо у яких складних умовах працюють українські підприємці. Особливо у прифронтових регіонах, де вести бізнес неспівмірно важче, аніж в тилових містах. Тому ми обрали Суми, як перше місто, де відкриваємо перший регіональний офіс "Зроблено в Україні", – зазначила вона.

Офіс працюватиме на базі Сумського міського центру зайнятості. Тут підприємці зможуть отримати консультацію, їм допомагатимуть з оформленням документів на гранти та інші програми.

Уряд планує до кінця року створити такі центри в усіх українських містах, де це можливо.

За словами Свириденко, відновлення зруйнованої інфраструктури та економіки України неможливе без розвитку українського бізнесу. Головна задача економічного блоку уряду – стимулювати виробництво, залучати інвестиції у реальний сектор та посилювати несировинний експорт.

"Наша стратегічна мета – змінити структуру економіки й наростити виробництво товарів із високою доданою вартістю. Саме така мета політики "Зроблено в Україні". В рамках неї на програми підтримки бізнесу ми заклали до бюджету понад 45 мільярдів гривень. Це рекордна сума за останні роки. Для Сумщини на цей рік передбачили мільярд гривень, але ця сума не є лімітом, адже чим активнішими будуть місцеві бізнеси, тим більше допомоги від держави зможуть отримати", – повідомила урядовиця.

Як повідомлялося, у січні президент Володимир Зеленський підписав укази про заснування Всеукраїнської економічної платформи "Зроблено в Україні" та про створення Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану.

Автор: Юлiя Недашківська

Wiki