Sledovatel

SL

Цілувався з колегами на робочому місці: У Рівному військком потрапив у скандал

Читать на русском

Цілувався з колегами на робочому місці: У Рівному військком потрапив у скандал

Цілувався з колегами на робочому місці: У Рівному військком потрапив у скандал

Начальник Рівненського ТЦК підполковник Олександр Ярмошевич потрапив до скандалу через позаслужбові стосунки з жінками на робочому місці. У мережі з’явилося відео, як він на робочому місці займається нестатутними відносинами зі своїми підлеглими.

На кадрах видно, що 36-річний Ярмошевич цілується та обіймається спочатку з білявкою у військовій формі, яка згодом виходить із його кабінету з документами. Потім до нього заходить рудоволоса підлегла, з якою сценарій повторюється. Наявності нестатутних стосунків не завадила й наявність дружини Валентини.

У Сухопутних військах ЗС України відреагували на скандальні кадри та розпочали службову перевірку. Сам начальник ТЦК небагатослівно відреагував на скандал зі своєю участю.

 queiueiquridrzant

У мережі, з антиукраїнських джерел, шириться відео за участі ймовірно начальника одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Рівненської області.

З приводу оприлюдненого відео розпочато службову перевірку. Надалі належна оцінка буде надана як змісту змонтованого відеоряду, часового проміжку, так і факту встановлення таємного відеоспостереження у службовому приміщенні.

Сухопутні війська ЗСУ

Ініційовано звернення до відповідних правоохоронних органів щодо сприяння у розслідуванні та обʼєктивному, всебічному з’ясуванні всіх обставин події.

368.media

Wiki