Sledovatel

SL

Буданов: Росія накопичувала «Калібри» і може їх застосувати «найближчим часом»

post-title

Російський флот накопичував крилаті ракети «Калібр», які можуть використати для ударів по Україні, каже Кирило Буданов

Російський флот накопичував крилаті ракети «Калібр», які можуть використати для ударів по Україні, розповів керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов в ефірі телемарафону.

«Калібри» накопичувалися весь цей період. Вони абсолютно готові до застосування», – заявив керівник ГУР.

За його словами, у Росії було схвалене рішення використовувати крилаті ракети Х-101 замість «Калібрів», оскільки вони є «ефективнішими».

«Найближчим часом, я думаю, ми знову побачимо «Калібри», тому що кількість Х-101 значно скоротилася... Є нормативно-правові акти, документи, рішення і т.д. Перше – це поновити запас ракет флоту, бо вони значно на той час скоротилися. Це завдання вони виконали. Тобто зараз вони технічно готові до їх застосування. Поки флот накопичував свої ракети, Повітряно-космічні сили РФ використовували Х-101», – сказав Буданов.

Російська армія вивела в Чорне море підводний човен-носій крилатих ракет, повідомили Сили оборони півдня України 28 березня.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Форум

Wiki