Sledovatel

SL

Зеленський: Коли снарядів 1 до 10, а літаків 1 до 30, то шансів перемогти у нас не буде

Україна не має необхідної кількості озброєння, щоб успішно протистояти Росії, за таких умов окупанти щоденно посуватимуть українські війська назад. Про це в інтерв’ю PBS заявив президент Володимир Зеленський.

“Я кажу вам відверто − без цієї допомоги шансів перемогти у нас не буде. І треба бути набагато сильнішим за свого ворога − ось про що я говорю. Сьогодні артилерійський снаряд 1 до 10. Чи можемо ми так стояти? Ні. Літаків – 1 до 30. Як можна воювати? Ми ж не просимо якусь особливу зброю. І ніхто не просить дати 500 чи 300 літаків − Росія, до речі, 300 літаків використовує тільки на території України! У будь-якому випадку при цій статистиці вони нас будуть щоденно штовхати назад”, – наголосив президент.

За його словами, для того, щоб боронити ті території, які зараз під контролем України, треба зрівнятися з Росією у кількості снарядів і на 10 російських мати 10 з боку України.

“Як можна знищити (ворога − ред.), план − дуже простий. Він зрозумілий. Він є. Є конкретна зброя, яка потрібна, щоб іти вперед. Є конкретна зброя, щоб захистити небо. І є конкретна зброя, щоб розблокувати небо, щоб люди йшли вперед. План є. І більше того − всі партнери це мають на руках. Всі. Це план того, що нам технічно дуже потрібно”, − заявив Зеленський.

На запитання, чи очікує він, що Україні буде легше наступного року, президент сказав, що “легше не буде” і що українці не думають про наступний рік, а думають про завтрашній день.

Wiki