Sledovatel

SL

Трипільську ТЕС знищено через відсутність ракет, - Зеленський

Відсутність ракет для захисту призвела до знищення Трипільської ТЕС

Президент України Володимир Зеленський в інтерв ’ю PBS, повідомив, що Трипільська теплова електростанція була знищена через відсутність ракет для її захисту. Україна захищає свої об’єкти від атак Росії, але в цьому випадку відсутність ракет стала фатальною.

"На Трипільській станції, від неї залежить світло у київському регіоні. Летіли 11 ракет. Перші сім ми знищили, чотири знищили Трипілля. Чому? Тому що було ракет нуль. У нас закінчилися всі ракети, які захищали Трипілля", — розповів Зеленський в інтерв’ю.

За словами президента, Україна не зможе перемогти у війні без підтримки США. Зеленський зазначив, що союзники мають список необхідного технічного обладнання. Однак наразі статистика бойових одиниць на фронті дуже невтішна: "артилерії на фронті – 1 до 10, літаків – 1 до 30. За такої статистики РФ щодня штовхатиме нас назад".

Нагадаймо, під час ракетної атаки 11 квітня Росія атакувала дві теплоелектростанції компанії ДТЕК — серйозно пошкоджено обладнання підприємств.

Внаслідок масованої ракетної атаки росіяни рано вранці 11 квітня повністю знищили Трипільську ТЕС. Втрата Трипільської ТЕС негативно відобразиться на енергобалансі країни. В пікові години доби Україна матиме менше потужності для покриття потреб у споживанні електроенергії.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!

Wiki