Sledovatel

SL

ЗМІ: Маляр задекларувала дохід від оборонної компанії

У 2023 році колишня заступниця міністра оборони України Ганна Маляр отримала 101 тисячу гривень зарплати на основному місці роботи в компанії, основними кодами діяльності якої вказано , зокрема, виробництво зброї та боєприпасів і виробництво військових транспортних засобів. Про це йдеться в розслідуванні “Слідства Інфо“.

Згідно з даними фінансової звітності, за 2023 рік зазначена компанія отримала 561 млн грн доходу від реалізації продукції та 82 млн грн чистого прибутку, в той час як в 2022 році в компанії не було доходів.

Сама Маляр раніше заявляла, що вона “займається розвитком проєктів, які поширюють інформацію про нашу війну в західних країнах”. Зокрема, вона повідомляла, що знімає фільм “з телевиробниками двох найбільших європейських країн”.

У коментарі журналістам ексзаступниця міністра оборони зазначила, що в зазначеній компанії вона більше не працює, проте за час роботи вона “налагоджувала там юридичний відділ”.

За даними видання, співвласниками цієї компанії є Олександр Носов, Дмитро і Степан Сичі. Олександр Носов – ексрадник Офісу президента і колишній член наглядової ради “Укроборонпрому”. У серпні 2021 року разом з Ганною Маляр було призначено заступником міністра оборони Андрія Тарана.

Крім доходу від цієї компанії, Маляр також задекларувала 1,06 млн гривень зарплати в Міноборони, де вона працювала до вересня 2023 року, і 5,44 млн грн доходів чоловіка від підприємницької діяльності. Також Маляр вказала в декларації 45 тис. доларів США і 10 тис євро готівкових заощаджень чоловіка і 38 тис гривень на банківських рахунках. Сама Маляр у банку тримає 385 тис гривень. Вадим Маляр позичив фізособі Андрію Кривому 2 млн гривень.

Wiki