Sledovatel

SL

Зеленський зробив заяву про ухилянтів від мобілізації

Зеленський зробив заяву про ухилянтів від мобілізації

Зеленський зробив заяву про ухилянтів від мобілізації

Відповідно до запиту військових було запроваджено зміни до мобілізації в Україні. У тому числі це стосується і посилення покарання щодо ухилістів.

Про це повідомляє президент Володимир Зеленський під час прес-конференції з лідерами Польщі та Литви Анджеєм Дудою та Гітанасом Науседою.

Як зазначив президент, мобілізація в Україні триває відповідно до встановлених термінів і продовжується кожні три місяці.

"На запит наших військ є деякі зміни в мобілізації і відповідно до цієї мобілізації є посилення контролю щодо ухилістів. Хочу сказати, що будь-яка людина і навіть без цього закону, який порушував закон про мобілізацію і був мобілізаційним віком і він був ухилистом або ще що- то робив поза законом, він і так порушував те чи інше законодавство чинне", — заявив президент.

Він наголосив, що законопроєкт зафіксував деякі норми, які допоможуть військовому керівництву. Зокрема документ містить важливі питання щодо підтримки військових, які перебувають на фронті, а також питання про відпустки та ротацію.

Wiki