Sledovatel

SL

Криворізька суддя дала вийти на волю ватажку наркоугрупування «Краснобалівських»?

post-title

13 лютого суддя Криворізького районного суду Ганна Строгова замінила запобіжний захід фігуранту справи щодо наркоторгівлі Євгена Бібушка. Арешт без права внесення застави вона замінила на заставу у розмірі 1,2 млн грн. Наступного дня Євген Бібушко, ймовірно, вийшов на свободу під заставу. Про це повідомляють джерела СВОЇх.

17 учасників «Краснобалівських» затримали ще у 2021 році. Однак ватажок угруповання Бібушко продовжував переховуватися від правоохоронців протягом двох років. Його затримали співробітники Управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області в Києві в листопаді 2023.

Затриманим оголосили підозру в участі в злочинній організації, виготовленні, незаконному зберіганні та збуті наркотичних засобів і психотропних речовин, а також незаконного посіву коноплі. За ч. 1, ч. 2 ст. 255, ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу їм загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією.

Після затримання Індустріальний суд Дніпра обрав Євгену Бібушку запобіжний захід – арешт без права внесення застави. Згодом правоохоронці передали справу до голови Криворізького районного суду – Ганні Строговій. Вона розглядала справи й інших учасників угруповання. Виглядає так що вони також недовго пробули під арештом – не більше 9 місяців.

Як стверджують наші джерела, єдиний, хто сидів під вартою найдовше – до січня 2024, учасник, який дав покази під час досудового розслідування.

Згідно з відкритими джерелами, Ганна Строгова працює у Криворізькому районному суді з 2010 року. До цього була в Центрально-Міському районному суді.

Wiki