Sledovatel

SL

"Офіс Президента забрав весь політичний вплив": депутат Железняк розказав про проблеми у ВР

post-title
Ярослав Железняк і Верховна Рада

Народний депутат від фракції "Голос" Ярослав Железняк заявив, що у партії "Слуга народу" є проблеми повʼязані з браком голосів за законопроєкти. Але ніхто з депутатів монобільшості не наважується розказати про проблеми в парламенті Президенту Володимиру Зеленському.

Про це він сказав в етері радіо "NV".

Депутат наголосив, що не дивлячись на існуючі проблеми у Верховній Раді, говорити про парламентську кризу ще не варто. Але, Железняк наголосив на проблемах монобільшості, яка не можуть зібрати достатню кількість голосів і через це відміняють засідання ВР:

"Моя думка, що поки що, сказати, що це криза — ні, але очевидно, що парламент доволі часто почав давати збої. Очевидно, що у монобільшість величезна проблема з голосами, очевидно, що без підтримки ОПЗЖ вони не зможуть прийняти жоден закон, очевидно, що минулого разу засідання були відмінені не тому, що потрібно було якийсь звіт для Сенату зробити, це якась дурня, яку незрозуміло навіщо придумали, а тому, що просто не було голосів".

Слід зауважити, що минулого тижня голова фракції "Слуги народу" Давид Арахамія оголосив, що на певний період засідання ВР відмінили, оскільки депутатам треба їхати на Схід. Ціль таких поїздок — інспектування фортифікації, тому що, це потрібно для американського Сенату.

Депутат Ярослав Железняк наголошує, що "слуги" добровільно передали всі свої повноваження представників законодавчої влади — Офісу Президента України. Тому зараз комунікація між президентською партією і ОП відбувається односторонньо — одні дають команду, а інші виконують.

"Всі народні депутати і коаліції оцих "партнерів"(ОПЗЖ – ред.) добровільно, самостійно, повністю усвідомлюючи, що вони роблять передали всі свої повноваження в ОП. У них не забирали, вони це зробили самі. А потім, Офіс Президента забрав весь політичний вплив, всі кадрові призначення, вони навіть визначають, коли будуть засідання парламенту або кого випускати за кордон, а кого ні. Звʼязок між Офісом Президента і Верховною Радою став не те, що відсутнім, він став одностороннім. Вони дають команду і ті виконують. І це почало давати всі ці збої", — наголосив нардеп.

Головною проблемою початку збоїв у роботі ВР Ярослав Железняк вважає боязнь депутатів "Слуг народу" сказати Президентові правду про проблеми парламенту:

"Головне проблема в тому, що серед 235 народних депутатів "Слуг народу" не знайдеться однієї людини,яка прийде в Офіс Президента, яку, по-перше, туди впустять. Дійде до четвертого поверху, якось пройде фільтри Голови ОП, дійде до пана Президента. І скаже: "В парламенті проблема". Чому цієї люди не знайшлося, відповідь очевидна, тому, що та людина, яка принесе цю новину, скоріш за все і буде тою, на яку скинуть всі звинувачення, що вони все зламали, що самі депутати винні і тому подібне".

Разом з тим, депутат наголосив, що в парії "Слуга народу" є хороші фахівці з правильними цінностями, але вони також бояться сказати про проблеми у ВР. Причини страху можуть бути різні починаючи від втрати посади до можливого відкриття кримінальної справи.

"Комусь може загрожувати кримінальна справа від пана Татарова, хтось боїться втрати свою посаду в комітеті чи фракції, а хтось просто чудово розуміє, що це нічим не закінчиться — що теж правда", — сказав Железняк.

Нагадаймо, що депутат Ярослав Железняк розповів про заборону виїзду депутатів у відрядження за кордон через результати голосування за певні законопроєкти. Він запевняє, що кожне відрядження погоджується з Офісом Президента.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому телеграм-каналі та Facebook !

Wiki