Sledovatel

SL

У поліції розповіли подробиці смерті концертного менеджера співачки Приходько у Трускавці

Читать на русском

У поліції розповіли подробиці смерті концертного менеджера співачки Приходько у Трускавці

У поліції розповіли подробиці смерті концертного менеджера співачки Приходько у Трускавці

Поліція Львівської області підтвердила смерть людини під час концерту співачки Анастасії Приходько в Трускавці. Трагедія трапилася 25 березня незадовго після початку події у Палаці культури імені Т. Г. Шевченка. Співачка встигла виконати лише три пісні із нової програми "Холодно". Піарник Приходько підтвердив, що помер її концертний менеджер, сама артистка досі нічого не прокоментувала.

Як розповіли українським медіа в ГУ Нацполіції у Львівській області, чоловікові несподівано стало зле. Тоді працівники одразу викликали швидку допомогу, яка по прибутті констатувала смерть людини. Врятувати його не вдалося.

Поліція розповіла подробиці смерті концертного менеджера Анастасії Приходько в Трускавці qrxiquirriqkxant

"Подія дійсно мала місце, 25 березня, на одному із концертів у місті Трускавець. Від медиків надійшло повідомлення, що помер чоловік. На місце пригоди були направлені представники правоохоронних органів. Під час огляду на тілі особи ознак насильницької смерті виявлено не було. Нині особу померлого встановлено. Наразі тіло направили на експертизу, яка визначить причину смерті. Обставини з’ясовуються", – повідомила Світлана Добровольська, начальниця відділу комунікацій Нацполіції у Львівській області.

Зокрема, піарник співачки, Кирило, підтвердив смерть концертного менеджера: "Так. Це був концертний менеджер Анастасії Приходько". Надзвичайна подія сталася у глядацькій залі.

Нагадаймо, 25 березня Анастасія Приходько повідомила в Instagram, що у неї трапилася трагедія. Співачка не стала щось пояснювати та відмовилася від коментарів.

Поліція розповіла подробиці смерті концертного менеджера Анастасії Приходько в Трускавці

Wiki