Sledovatel

SL

«Укренерго»: після атак РФ на Харківщині продовжують діяти графіки відключень електроенергії

post-title

Місто Харків без електрики після того, як критична цивільна інфраструктура постраждала від російських ракетних атак, Україна, 26 березня 2024 року

Через наслідки російських атак на енергетичну інфраструктуру 22 березня зберігаються графіки відключень енергопостачання у Харківській області, повідомляє 28 березня національний оператор « Укренерго ».

Водночас голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов зазначив, що після російського удару є значні руйнування не тільки на об’єктах генерації, а й об’єктах передачі електроенергії.

«Графіки відключень продовжують діяти – працюємо над тим, щоб зменшити час без світла до 4 годин на добу», – зауважив голова ОВА.

«Укренерго» попереджає, що із зростанням споживання можливе застосування графіків відключень ще на Одещині та Хмельниччині.

У компанії також розповіли, що сильний вітер залишив без електроенергії 19 населених пунктів на Хмельниччині та п’ять на Київщині. Тривають ремонтні роботи. Через бойові дії є нові знеструмлення в Донецькій, Запорізькій, Харківській, Херсонській областях.

У ніч і вранці 22 березня російські війська завдали чергового удару по Україні, у Міненерго зазначили, що це найбільш масована атака по українській енергетиці за останній час.

Про удари, зокрема по енергетичній інфраструктурі, повідомляли в Харкові, Запоріжжі, на Дніпропетровщині, Вінниччині, Хмельниччині, Івано-Франківщині, Львівщині, Полтавщині, Сумщині.

За даними Міненерго, після російських атак 22-23 березня без електроенергії залишались понад мільйон споживачів.

Форум

Wiki