Sledovatel

SL

Новий прем’єр Великої Британії взявся за масштабну ревізію оборонного сектору

post-title

Новий прем’єр Великої Британії взявся за масштабну ревізію оборонного сектору

Кір Стармер пообіцяв особисто проконтролювати стан оборонного сектора Британії.

Новий прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер заявив, що королівство має намір витрачати 2,5% ВВП на оборону, а також повідомив, що наступного тижня розпочнеться масштабна стратегічна ревізія оборонного сектору.

Про це пише Reuters.

" Огляд визначить майбутню оборонну стратегію Великої Британії, необхідні можливості та намітить дорожню карту для досягнення 2,5% ВВП на оборону", – йдеться у повідомленні, оприлюдненому канцелярією Стармера.

" Коли ми стикаємося з численними погрозами всередині країни та за кордоном, ми повинні бути впевнені, що готові захистити себе. Ось чому я негайно наказав провести всебічну перевірку, яка забезпечить обороноздатність Великої Британії на майбутнє", – сказав Стармер.

Наголошується, що в огляді буде розглянуто характер загроз, з якими стикається Лондон, а також можливості, необхідні для їхнього усунення.

" Це включає формування наших збройних сил і їх готовність до ведення бойових дій, зміцнення наших оборонних партнерств, розробку нової стратегії оборонної промисловості, забезпечення нашого військового персоналу необхідними можливостями і навичками, а також проведення реформи закупівель", – уточнили в офісі прем’єр-міністра.

Важливим елементом стратегічного оборонного огляду буде особлива увага до поглиблення оборонних зв’язків із країнами НАТО та іншими міжнародними партнерами.

" Прем’єр-міністр заявив, що наступного тижня він розпочне урядовий стратегічний огляд оборонного сектора, з урахуванням детальної виконаної підготовчої роботи міністра оборони Джона Хілі, який займатиметься оглядом", – у свою чергу йдеться на сайті уряду королівства.

За підсумками відповідного огляду влада країни становитиме дорожню карту підвищення видатків у військовій галузі та складуть "нову оборонно-промислову стратегію". У заяві наголошується, що Стармер на саміті НАТО у Вашингтоні також закликає союзників збільшити оборонні витрати.

Wiki