Sledovatel

SL

Злодія в законі "Хмєло" запроторили до Миколаївського ПТПІ

Читать на русском

Злодія в законі

Злодія в законі "Хмєло" запроторили до Миколаївського ПТПІ

Правоохоронці затримали 63-річного уродженця Грузії Георгія Хмелідзе, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Хмєло".

Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За інформацією інсайдера, офіційною підставою для "пакування" поважного представника найвищої касти злочинного світу вважається ухвалення можновладцями вердикту щодо позбавлення пана Георгія українського громадянства на тлі перебування "Хмєло" (з травня 2021 року) в переліку санкційного списку кримінальних елементів, відносно яких запроваджено обмежувальні заходи.

Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, на момент запровадження "антиворовських санкцій" три роки тому, Георгій Хмелідзе вважався громадянином України. Після початку широкомасштабного військового вторгення армії РФ на певний проміжок часу він залишався ледь не єдиним представником верхівки кримінального світу, що відмовився залишати українську землю, не перебуваючи під вартою.

Зауважимо, що станом на момент підготовки цього матеріалу відомо: санкційний ресурс СОТА при Апараті РНБО України у пошуковій базі видає інформацію щодо українського громадянства "Хмєло".

 qrxiquiuqidrtant

Тим не менш, за словами поінформованих співрозмовників Dетектив-Info, наразі Георгій Хмелідзе вже доправлений до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ) в селі Мартинівське.

detective-info.com.ua

Wiki