Sledovatel

SL

У Палаті представників заявили, що роспропаганда "інфікувала" Конгрес

У Палаті представників заявили, що роспропаганда

У Палаті представників заявили, що роспропаганда " інфікувала " Конгрес

Глава комітету Палати представників із розвідки Майк Тернер заявив, що російська пропаганда проникла до Сполучених Штатів Америки та "інфікувала" Конгрес. Саме з цим, на думку республіканця, пов’язана тривала затримка зі схваленням законопроєкту, що включає допомогу для України.

Слова американського законодавця процитувало видання The Hill у неділю, 7 квітня. В ефірі програми "Стан країни" на CNN Тернер зазначив, що деякі члени Конгресу досі думають, що війна між Росією та Україною відбувається через НАТО.

Він сказав, що погоджується зі словами голови комітету Палати представників із закордонних справ Майкла Маккола (республіканець від Техасу), який сказав, що пропаганда країни-агресорки Росії "заразила значну частину електорату Республіканської партії".

"Це абсолютна правда. Ми бачимо, як безпосередньо з Росії виходять спроби замаскувати повідомлення, які є антиукраїнськими та проросійськими посланнями, деякі з яких ми навіть чуємо, як вимовляють у залі Палати представників", – сказав Тернер.

"Я маю на увазі, що сьогодні є члени Конгресу, які досі неправильно кажуть, що ця війна між Росією та Україною відбувається через НАТО, що, звісно, не так. Володимир Путін дуже ясно дав зрозуміти, як публічно, так і своєму власному населенню, що, на його думку, це конфлікт набагато більших претензій Росії на Східну Європу, включаючи претензії на всю територію України", – додав він.

На думку конгресмена, через російську пропаганду стає все важче передати Україні допомогу, а також уявити "ясну картину битви між демократією та авторитаризмом".

"Такою мірою, в якій ця пропаганда вкорінюється, нам стає все важче сприймати це як битву авторитаризму та демократії, якою вона є. Президент Китаю Сі Цзіньпін і сам Володимир Путін визначили це як таке", – сказав Тернер.

Він додав, що Україна зараз потребує американської допомоги та сприяння, і це "дуже критичний час для Конгресу США, щоб активізувати зусилля та надати цю допомогу".

Wiki