Sledovatel

SL

Число загиблих у теракті під Москвою зросло до 140

post-title

Будівля «Крокус Сіті Хол», де був здійснений теракт

У лікарні помер постраждалий унаслідок теракту в концертному залі «Крокус Сіті Хол», повідомив 27 березня міністр охорони здоров ʼя Росії Михайло Мурашко.

Таким чином, кількість жертв теракту збільшилася до 140.

Мурашко повідомив, що ще чотири пацієнти залишаються у вкрай тяжкому стані, 19 (зокрема троє дітей) – у тяжкому. У стані середнього ступеня тяжкості перебувають 34 потерпілих, ще 23 готуються до виписки.

Увечері 22 березня кілька осіб у камуфляжній формі в концертному залі стали стріляти з автоматів та підпалили будівлю. Внаслідок атаки загинули 139 людей, 182 зазнали поранень.

Слідчий комітет (СК) Росії порушив кримінальне провадження за статтею про теракт. Російські ЗМІ повідомляли, що після теракту нападникам вдалося втекти на автомобілі.

23 березня Слідчий комітет РФ повідомив, що «спецслужби та правоохоронні органи у Брянській області, неподалік кордону з Україною затримали чотирьох підозрюваних з-поміж осіб, які вчинили теракт у концертній залі «Крокус Сіті Хол». Загалом у справі затримані 11 осіб.

ФСБ заявила, що нібито особи, які брали участь у теракті, «планували перейти російсько-український кордон» та «мали контакти на українській стороні».

Про причетність до нападу на «Крокус Сіті» заявляло радикальне угруповання «Ісламська держава».

Форум

Wiki