Sledovatel

SL

У Макарові відкрили молодіжний коворкінг-простір (ФОТО)

post-title

У Макарові відкрили молодіжний коворкінг-простір (ФОТО)

Вчора, 26 березня, у Макарові пройшло відкриття Макарівського молодіжного коворкінг-простору, який знаходиться в приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва імені Данила Туптала

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис голови Макарова Вадима Токаря.

Сучасний молодіжний простір стане осередком для народження нових ідей, навчання і дозвілля молоді та підлітків, цікавих зустрічей та комунікацій. Створення такого простору стало можливим завдяки співпраці Макарівської селищної ради з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine, громадської організації "YouthUp" за підтримки Німецького банку розвитку KfW та громадської спілки "Всеукраїнська фундація "Шлях нескорених" за рахунок грантової підтримки в межах програми "ТРИМАЙ".

Нове приміщення дасть молоді широкі можливості планувати заходи та впроваджувати ідеї, брати участь у тренінгах, семінарах, майстер — класах з арт-терапії, проводити та реалізовувати інші молодіжні ініціативи. Вже на найближчий час заплановано перші заходи: тренінги з кібербезпеки та профорієнтації; зустрічі з військовослужбовцями, ветеранами та волонтерами; майстер-клас з арт-терапії.

Нагадаймо, що Макарівська селищна рада у співпраці з UNICEF Ukraine почала роботи з облаштування укриття для вихованців Людвинівського ЗДО "Берізка"

Wiki